دبیرستان پسرانه مهرآیین (دوره دوم) دومین مدرسه از مجموعه مدارس مهرآیین می‌باشد که در سال ۱۳۸۷ و به درخواست اولیاء دانش آموزان واحد راهنمایی تاسیس گردید تا دانش آموزان پایه سوم راهنمایی این مجموعه بتوانند در خانواده مهرآیین باقی مانده و به ادامه تحصیل بپردازند.

هرچند از زمان تأسیس دبیرستان و مرکز آموزش پیش دانشگاهی مهرآیین راهی بسیار سخت و طاقت فرسا طی شده است؛ لیکن ثمرات و نتایج درخشان کسب شده در این مجموعه نشان از درستی راه و هدف دارد. در این برهه از زمان که در گوشه و کنار، شاهد رشد مدارس مختلفی با عناوین و شعارهای بزرگ هستیم به جرأت می توان گفت مجموعه مهرآیین با کمترین ادعا در عرض سه دوره آموزشی، نتایج علمی، فرهنگی و هنری بسیار خوبی را بدست آورده است.

ورود دانش آموزان به دانشگاه های برتر کشور و کسب مدالهای رنگین المپیادهای کشوری و مسابقات رباتیک و روبوکاپ در کنار مسابقات فرهنگی، ورزشی و هنری منطقه و استان، بیانگر همین امر است. خدارا شاکریم که با حضور اساتید مطرح علمی و مدال آور المپیاد و برنامه ریزی دقیق و حساب شدۀ آموزشی سبب شده است که نام مهرآیین در میان مدارس منطقۀ یک آموزش و پرورش به یک برند با اعتبار آموزشی مبدل شود.

اطلاعات تماس دبیرستان پسرانه دوره دوم

دبیرستان پسرانه دوره دوم روی نقشه